Luister mee:
  • ITUNES
  • REALPLAYER
  • WINDOWS MEDIA PLAYER
  • WINAMP
Programma van vandaag

Luister gezellig mee - we zijn 24/7 te beluisteren

Geschreven: 26-01-2021
Luister gezellig mee - we zijn 24/7 te beluisteren
Wij zijn opzoek naar, enthousiaste dj's / vj's. voor het draaien van Nederlandse- Piraten- Engelse en Duitse muziek Wie o wie komt ons team versterken? wat je nodig hebt. 1. goede internet verbinding. 2. een snelle pc / pc's. 3. eigen stream en draai software. 4. een goed werkend mengpaneel. 5. een vlotte babbel Ben jij de gene die wij zoeken ? Mail ons En wie weet zit u in onze team bij interesse mail ons: panoramapiraat1@hotmail.com de mooiste Nederlands- Engels- en Duitstalige muziek en alles op verzoek met onder andere de eigenaar van deze stream: DJ Willem Geelen Programma: Verzoekenparade elke Vrijdag- en zaterdag avond van 18.00 tot 22.00 uur Veel Nederlands en Mooie Piratenmuziek uit vervlogen tijden Willem draait vanuit zijn studio in Woerden

Plaats een reactie

* = verplicht veld

Reacties

Nog geen reacties Geen datum
Nog geen reacties geplaatst
NU AAN HET AFSPELEN
Laatste berichten
Luister gezellig mee - we zijn 24/7 te beluisteren
Wij zijn opzoek naar, enthousiaste dj's / vj's. voor het draaien van Nederlandse- Piraten- Engelse en Duitse muziek Wie o wie komt ons team versterken? wat je nodig hebt. 1. goede internet verbinding. 2. een snelle pc / pc's. 3. eigen stream en draai software. 4. een goed...
DJ: DJ Wil
DJ Wil
DJ Wil
Het gastenboek
Jolanda Lockhorst zegt:
30 Jan - 21:32

Fijn Willem dat je weer gestart bent met het draaien van mooie muziek. Wens jou en jouw team veel succes en de luisteraars veel luisterplezier. Gro...

Joop Pfaff zegt:
30 Jan - 15:43

Hoi Willem leuk dat je weer terug bent zet hem op hierbij ik graag de hermes houseband aanvragen met countryroads speciaal voor Jan de Jonge.
...

paulien zegt:
25 Jan - 13:40

willem moet je daar voor betalen op lid te worden van jullie laat het me weten avbd