Luister mee:
  • ITUNES
  • REALPLAYER
  • WINDOWS MEDIA PLAYER
  • WINAMP
Programma van vandaag

Luister gezellig mee - we zijn 24/7 te beluisteren

Geschreven: 26-01-2021
Luister gezellig mee - we zijn 24/7 te beluisteren
Wij zijn opzoek naar, enthousiaste dj's / vj's. voor het draaien van Nederlandse- Piraten- Engelse en Duitse muziek Wie o wie komt ons team versterken? wat je nodig hebt. 1. goede internet verbinding. 2. een snelle pc / pc's. 3. eigen stream en draai software. 4. een goed werkend mengpaneel. 5. een vlotte babbel Ben jij de gene die wij zoeken ? Mail ons En wie weet zit u in onze team bij interesse mail ons: panoramapiraat1@hotmail.com de mooiste Nederlands- Engels- en Duitstalige muziek en alles op verzoek met onder andere de eigenaar van deze stream: DJ Willem Geelen Programma: Verzoekenparade elke Vrijdag- en zaterdag avond van 18.00 tot 22.00 uur Veel Nederlands en Mooie Piratenmuziek uit vervlogen tijden Willem draait vanuit zijn studio in Woerden

Plaats een reactie

* = verplicht veld

Reacties

Nog geen reacties Geen datum
Nog geen reacties geplaatst
NU AAN HET AFSPELEN
Laatste berichten
Luister gezellig mee - we zijn 24/7 te beluisteren
Wij zijn opzoek naar, enthousiaste dj's / vj's. voor het draaien van Nederlandse- Piraten- Engelse en Duitse muziek Wie o wie komt ons team versterken? wat je nodig hebt. 1. goede internet verbinding. 2. een snelle pc / pc's. 3. eigen stream en draai software. 4. een goed...
DJ: DJ Willem Geelen Verzoeken Parade iedere vrijdag avond en zaterdag avond van 18.00 uur tot 23.00 uur
DJ Willem Geelen Verzoeken Parade iedere vrijdag avond en zaterdag avond van 18.00 uur tot 23.00 uur
DJ Willem Geelen Verzoeken Parade iedere vrijdag avond en zaterdag avond van 18.00 uur tot 23.00 uur
Het gastenboek
Jolanda Lockhorst zegt:
30 Jan - 21:32

Fijn Willem dat je weer gestart bent met het draaien van mooie muziek. Wens jou en jouw team veel succes en de luisteraars veel luisterplezier. Gro...

Joop Pfaff zegt:
30 Jan - 15:43

Hoi Willem leuk dat je weer terug bent zet hem op hierbij ik graag de hermes houseband aanvragen met countryroads speciaal voor Jan de Jonge.
...

paulien zegt:
25 Jan - 13:40

willem moet je daar voor betalen op lid te worden van jullie laat het me weten avbd